Hakkımızda

     1998 yılında KTÜ mühendislik fakültesi inşaat bölümünden mezun olan Mustafa Özçelik 1998-2004 yılları arasında kamuda (belediye) çalıştıktan sonra istifa ederek özel sektere adım atmıştır. 2004-2006 yılları arasında Özyapı İnşaat - Mustafa Özçelik olarak özel sekterde çeşitli işler yapmış olup 2006-2009 yılları arasında Celalettin Çakın ile tanışıp iş ortaklığı modeliyle kamu ve özel sekterde altyapı ve üstyapı bina işleri olarak irili ufaklı onlarca iş bitirmişlerdir.

     2009 yılı başında bu ortaklığı şirkete dönüştürmeye karar veren Mustafa Özçelik ve Celalettin Çakın; kamu ve özel sektör taahhüt ağırlıklı alt yapı ve üst yapı bina işlerinde faaliyet göstermek üzere Bimar İnşaat Taş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. ni 27.02.2009 tarihinde kurmuşlardır.

     Şirketimizin temel çalışma prensibi; işin başında anlaşılan hususlarda tarafların hak ve hukukunu açıkça belirleyen yazılı sözleşme yapmaktır.

      Bimar İnşaat; altyapı işleri, çevre düzenleme ve peyzaj işleri, yol, köprü ve gözetleme kulesi, çelik konstrüksiyon ve betonarme bina işleri konusunda iş bitirmelere sahip olup, bu konularda yeterli bilgi ve tecrübeye sahibidir.

     Özellikle bina yapımı konusunda iddialı olan şirketimiz, fen ve teknik açıdan güvenli ve sağlam, mimari olarak estetik ve kullanışlı yapı üretimi konusunda tecrübesi ile güven vermektedir.

     Teknik ve bilgi açısından tam donanımlı, iş bitirme yeteneği ile emin adımlarla geleceğe yönelen şirketimiz sağlam sermaye yapısıyla taahhüdünü sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir.