Ankara Pursaklar Tebessüm Konağı

Ankara Pursaklar Belediyesince ihale edilen Tebessüm Konağı kaba inşaatı yapım işi 26.06.2010 tarihimde başlanmıştır. Toplam inşaat alanı 2200 m2 yi bulan betonarme imalatlar, çatı imalatları, izolasyon imalatları sıhhi ve elektrik tesisat işleri ve duvar imalatlarından oluşan işler sözleşme ve eki proje ve şartnamelerine uygun bir şekilde 19.12.2010 tarihinde bitirilmiştir.

Pendik Belediyesi Kurnaköy Semt Konağı

Pendik Belediyesince ihale edilen Kurnaköy Semt Konağı yapılması işi şirketimiz uhdesinde 02.08.2012 tarihinde sözleşme yapılarak yapımına başlanmıştır. Bina anahtar teslimi olarak yapılmış olup çevre düzenlemesi de şirketimiz tarafından yapılmıştır.

Tuzla Belediyesi Veranda Restourant

Tuzla Belediyesince ihale edilen Veranda Restoranının kaba inşaatı yapım işi firmamız uhdesinde 06.04.2011 tarihinde sözleşme yapılarak yapımına başlanmıştır. Betonarme temel imalatı, çelik konstrüksiyon karkas imalatı, metal kenet çatı imalatları, sıhhi ve elektrik tesisat işleri, duvar, şap ve sıva imalatlarından oluşan işler sözleşme ve eki proje ve şartnamelerine uygun bir şekilde 31.05.2011 yılında bitirilip teslim edilmiştir.

S.S. Pasifik Konut Yapı Koop. Villa İnşaatı

Toplam inşaat alanı 20.000,00 m2’ yi bulan betonarme imalatları, duvar imalatları, izolasyon imalatları ve altyapı imalatları tarafımızca 2008-2009 yılında yapılmıştır.

Pendik Karaçam Evleri Villa İnşaatı

Maliki İsmail Topal olan Pendik Karaçam Evleri Sitesinde bulunan villanın mevcut dış sıvası yapılmış, doğramaları takılmış, çatısı yapılmış halde teslim alınmıştır. Villanın dış cephe tasarımı yapılarak imalatının yapılması işi kapsamında yağmur inişleri kapaması, dış cephe mantolama, doğaltaş kaplama imalatları 2013 yılında yapılmıştır.

Beykoz Göksu Deresi Köprüsü Ve Bağlantı Yolu

Beykoz Belediyesi tarafınca ihale edilen " GÖKSU DERESİ KÖPRÜSÜ VE BAĞLANTI YOLU " 03.12.2015 tarihinde sözleşmeye bağlanarak işe başlanmıştır. Söz konusu iş kapsamında Köprü bağlantı yolu güzergahında bulunan NATO, İSKİ, İGDAŞ, AYEDAŞ ve TELEKOM hatlarının deplasesi, köprü başlık kirişleri ve ...

Bakım Onarış İşleri

Ataşehir Belediyesi tarafınca ihale edilen " 2015 yılı Ataşehir İlçesi Dâhilinde Hizmet Binalarımız ve Tesislerimiz ile Okul ve Sağlık Kurumlarının Bakım Onarımlarının Yapılması İşi " 17.02.2015 tarihinde sözleşmeye bağlanarak işe başlanmıştır. Söz konusu iş kapsamında ilçe sınırları içinde bulunan birçok okul ve kamu binalarının onarım ve tadilatı yapılıp 16.12.2016 tarihinde tamamlanarak teslim edilmiştir.

Sakarya Meslek Yüksek Okulu Onarım İşi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafınca ihale edilen "SBB CAMİLİ MAHALLESİNDE BULUNAN 2 ADET İŞ YERİNİN ONARIM VE TADİLATI YAPIM İŞİ" 29.04.2016 tarihinde sözleşmeye bağlanarak işe başlanmıştır.

Tuzla Prefabrik Yapım

Tuzla Belediyesi tarafınca ihale edilen " PREFABRİK KAFETERYA YAPILMASI" 16.03.2016 tarihinde sözleşmeye bağlanarak işe başlanmıştır. Söz konusu iş kapsamında 378 m2 oturuma sahip prefabrik binaya ait tüm mekanik işler , elektrik işleri ve inşaat işleri 20.05.2016 tarihinde eksiksiz olarak tamamlanarak teslim edilmiştir.

İBB Şile Bıçkıdere ve Oruçoğlu Köylerine Halısaha Yapım İşi

İstanbul Büyükşehir Belediyesince İhale Edilen Şile Bıçkıdere ve Oruçoğlu Köylerine Halı Saha Yapılması İşi Şirketimiz Uhdesinde 17.04.2014 tarihinde Sözleşmeye Bağlanarak İşe Başlanmıştır. Söz konusu İş 1 Adet 40*60 MT ve 1 Adet 51*96 MT Suni Sentetik Çim Kaplamalı Futbol Sahası ve Çevre Düzenlemesi Yapımını Kapsamaktadır.

Hakkımızda

Demo

1998 yılında KTÜ mühendislik fakültesi inşaat bölümünden mezun olan Mustafa Özçelik 1998-2004 yılları arasında Özyapı İnşaat - Mustafa Özçelik olarak özel sekterde çeşitli işler yapmış olup 2006-2009 yılları arasında Celalettin ...

devamı

Vizyon ve Misyon

Demo

Sektördeki gelişmeleri dikkatle takip eden Bimar İnşaat, ülkenin ve bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarına yön vererek, başarılı projelerle sektörde iz bırakmaya devam edecektir. Misyonumuz; Kurulduğundan buyana yakalamış ...

devamı

Bakım Onarım İşleri

     Ataşehir Belediyesi tarafınca ihale edilen  " 2015 yılı Ataşehir İlçesi Dâhilinde Hizmet Binalarımız ve Tesislerimiz ile Okul ve Sağlık Kurumlarının Bakım Onarımlarının Yapılması İşi  " 17.02.2015 tarihinde sözleşmeye bağlanarak işe başlanmıştır.
 

Sakarya Meslek Yüksek Okulu Onarım İşi

     Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafınca ihale edilen  "SBB CAMİLİ MAHALLESİNDE BULUNAN 2 ADET İŞ YERİNİN ONARIM VE TADİLATI YAPIM İŞİ" 29.04.2016 tarihinde sözleşmeye bağlanarak işe başlanmıştır.